Обрано МФО : 0

Онлайн кредити на карту 2024

Оновлено: 21.11.2023
5 000
100 грн 25 000 грн
6
1 день 30 днів
Не вдалося підібрати МФО за заданими параметрами.

Перший кредит

до 5 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 7 000 грн

під 1,99% в день

Отримай кредит від 0,01% до 25 днів на картку просто, швидко та зручно!

Перший кредит

до 12 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 18 000 грн

під 2,5% в день

ХАПАЙ ГРОШІ ЗА 5 ХВ! ПІД 0,01% У ДЕНЬ*
85%

Перший кредит

до 20 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 20 000 грн

під 2,2% в день

Схвалення

85%
- 40% на повторний кредит ➡️EGUA40⬅️ Знижка діє до кінця 2023 року

Перший кредит

до 10 000 грн

під 1,99% в день

Повторний кредит

до 15 000 грн

під 1,99% в день

“POWERОсінь” Вигравай одну з 10 крутих портативних зарядних пристроїв ємністю 50 000 мАг

Перший кредит

до 20 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 20 000 грн

під 3% в день

Беріть більше грошей навіть маючи позику

Перший кредит

до 15 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 25 000 грн

під 3% в день

25% на повторний кредит за промокодом ➡️ SD25V ⬅️ до 03.11.2023
87%

Перший кредит

до 15 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 23 000 грн

під 1,25% в день

Схвалення

87%
Кредит в Starfin
87%

Перший кредит

до 15 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 20 000 грн

під 2,5% в день

Схвалення

87%

Перший кредит

до 15 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 20 000 грн

під 2,2% в день

Знижка 25% на повторний кредит з промокодом ➡️ JM40 ⬅️ до 31.10.23 ⚡Також акція: "Гроші забирай – ще більше вигравай!"⚡

Перший кредит

до 10 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 20 000 грн

під 2,2% в день

"Зарядись на повну до зими!" Вигравай PowerBank Baseus або знижку – 99% на повторний кредит 💥 Також знижка 25% на повторний кредит із промокодом ➡️ SD10 ⬅️ до 31.10.2023

Розрахувати кредит

Умови займу

 • Сума кредиту: --
 • Відсоток за використання: --
 • До сплати: --
 • Дата погашення: --

*Цей віджет не є кредитним калькулятором щодо постанови правління НБУ від 05.10.2021 р. №100. Повну та остаточну інформацію про умови кредитування дивіться на сайті МФО та в договорі.

Ви коли-небудь замислювалися про те, щоб взяти кредит онлайн? Якщо так, то наш фінансовий агрегатор допоможе Вам зробити це швидше і зручніше! Тут ми розглянемо основні питання і складнощі, які можуть виникнути під час подачі заявки на онлайн позику, після чого ви будете краще розуміти процес та будете добре проінформовані, що дозволить отримати кредит онлайн без відмов.

Як обрати найкращого кредитора?

Щоб вибрати МФО в Україні, насамперед враховуйте такі чинники:

 1. Вивчіть процентні ставки. Аналіз відсоткових ставок є ключовим моментом при виборі послуги, оскільки різні МФО можуть пропонувати різні ставки залежно від типу продукту, наявності відкритих позик, прострочень і ще низки параметрів.
 2. Переконайтеся, що МФО має хорошу репутацію і прозора щодо своїх зборів.
 3. Вивчіть доступність юридичної інформації – доступ до точної юридичної інформації про компанію, а також приклад типового кредитного договору. Ці дані мають бути доступні на сайті мікрокредитної компанії.
 4. Вивчіть реальні відгуки на сторонніх ресурсах – це думки інших користувачів, які користувалися послугою до вас, і дають уявлення про їхній досвід роботи з конкретною компанією. Різні типи оглядів, включаючи рейтинги, коментарі та багато іншого.
 5. Доступність пролонгації боргу – це коли ви можете продовжити свій кредит онлайн з одного місяця на інший без штрафних санкцій або відсотків з боку МФО.
 6. Наявність цілодобової підтримки, майже всі кредити онлайн в Україні видаються цілодобово, а ось допомогти в разі потреби, після завершення робочого дня зможуть далеко не всі компанії.
 7. Робота з поганою кредитною історією. Не всі компанії працюють з людьми з поганою кредитною історією, тому важливо знати свою кредитну історію, перш ніж подавати заявку на будь-яку послугу.
 8. Шукайте МФО, що має ліцензію Національного банку України.

Вибір МФО може бути дуже трудомістким, тому що існує безліч чинників, які впливають на те, в яку компанію звернутися, щоб вона відповідала Вашим потребам. Беручи до уваги всі ці речі, ви зможете знайти ідеальний сервіс, який задовольнить всі ваші побажання!

Як взяти кредит онлайн?

Крок перший знайти для себе найвигідніші умови

 • Вивчіть всі МФО, ознайомтеся з умовами кредиту і пропонованих комісій. Обов’язково варто дізнатися як довго вам доведеться погашати кредит;
 • Більшість МФО розміщує на своєму сайті корисний інструмент онлайн калькулятор, який дасть змогу порівняти різні ставки і витрати за кредитом на карту;
 • Графік платежів, важливий момент у позиці. Обов’язково приділіть увагу графіку внесення платежів, а також уточніть у фінансовій організації, чи можна погасити борг достроково;
 • Наявність додаткових платежів, важливо враховувати, чи пропонує МФО будьякі додаткові платежі, такі як знижки або бонуси за дострокове погашення кредитів або програми заохочень для постійних позичальників. Ці типи програм можуть бути корисними за правильного використання, але їх завжди слід ретельно обмірковувати, оскільки вони можуть включати приховані платежі або обмеження, які можуть негативно вплинути на ваш загальний фінансовий стан, якщо їх не взяти до уваги заздалегідь;
 • У разі необхідності ви можете звернутися до кредитора з проханням вислати детальну інформацію про всі платежі. У майбутньому це допоможе вам уникнути помилок і сумлінно виконати свої зобов’язання.

Крок другий – подання заявки та реєстрація в МФО

Другим кроком у подачі заявки на онлайн кредит є реєстрація в мікрофінансовій організації. Але для початку Вам зручніше вибрати на калькуляторі необхідну суму і термін кредитування. Потім система сайту направить Вас на заповнення анкети, в разі першого звернення або в особистий кабінет компанії. Вам необхідно надати основну особисту інформацію, таку як ПІБ, адреса, номер телефону тощо. Потім МФО розгляне вашу заявку і визначить, можливість видачі Вам кредиту онлайн на основі їхніх критеріїв. У різних МФО можуть бути різні критерії та вимоги, але в цілому процес залишається простим і зручним.

Важливо зазначити, що помилки в цій формі або навмисне спотворення інформації майже напевно призведуть до відмови за онлайн кредитом.

Крок третій – верифікація банківської картки

Після реєстрації в МФО і подачі заявки на онлайн кредит на картку, Вам необхідно цю саму банківську картку верифікувати. Для цього потрібно мати на рахунку хоча б 10 гривень, компанія спише, а потім поверне невелику суму (найчастіше 1-2 гривні). Це гарантує, що платежі надходять на правильний рахунок, і дає змогу МФО легше відстежувати статус платежу.

Крок четвертий – онлайн оформлення кредиту

Далі необхідно оформити кредит онлайн на карту і закріпити умови співпраці з компанією юридично. МФО надішлють Вам в особистий кабінет на сайті договір оферту, після його підписання якого угода буде оформлена згідно із законодавством України.

Як погасити онлайн кредит?

Для погашення онлайн кредиту позичальникові необхідно повернути кредитору позикові кошти та відсотки, за умовою договору, до настання терміну закінчення самого договору. Щойно погашення буде опрацьовано, воно буде відображено в балансі рахунку позичальника, і він більше не буде винен гроші кредитору.
Список варіантів як погасити позику:

 • В особистому кабінеті на сайті, зі своєї картки. Тут все максимально просто: в особистому кабінеті на сайті МФО вибираємо опцію “Погасити кредит”. Зазвичай, дані для відправки грошей заповнюються автоматично;
 • Переказ у касі банку. Реквізити надаються в кредитному договорі, якщо його немає з собою, реквізити можна знайти на сайті банку, в особистому кабінеті;
 • Переказ із терміналу. Внести гроші на рахунок МФО можна за допомогою будь-якого терміналу, враховуйте, що оплата прийде не день у день і може бути комісія;
 • Якщо у МФО є реальні відділення у вашому місті – можна занести готівку туди. У такому разі не буде комісій і ви отримаєте документ, що підтверджує погашення позики. Також деякі компанії дозволяють повертати гроші в кредит і електронними переказами.

Чим проєкт ExpoBank може Вам допомогти?

Наша глобальна мета надати кожному клієнту:
– можливість швидко порівнювати різні фінансові продукти;
– можливість вивчити точну і правдиву інформацію про кожну з мікрофінансових компаній, які є в нашому рейтингу;
– а також відгуки реальних користувачів, які вже мали досвід взаємодії з конкретною компанією.

Як порівняти онлайн кредити на ExpoBank

Порівняння онлайн кредитів часто може бути складним і заплутаним процесом, оскільки існує безліч компаній, що пропонують взяти кредит онлайн на карту. Але ще у більшості МФО є різні кредитні продукти з різними структурами ставок і зборів. Щоб прийняти найбільш зважене рішення, важливо ретельно порівняти всі кредити онлайн на карту. Наш фінансовий агрегатор ExpoBank дає можливість зручного та швидкого порівняння МФО України, які можуть допомогти спростити процес пошуку ідеального кредитора для вашої ситуації. Витративши час на порівняння варіантів онлайн кредиту, можна заощадити гроші та позбутися стресу в довгостроковій перспективі.
Є кілька кроків, які ви маєте враховувати під час оцінки різних компаній та їхніх кредитних продуктів. Порівняйте функції, такі як процентні ставки, умови погашення, гнучкість погашення, обслуговування клієнтів і зручні функції під час порівняння онлайн кредитів:

 • Подивіться на відсоткові ставки, пропоновані кожним кредитором. Річна відсоткова ставка (APR) – це сума відсотків, які ви платите за кредитом протягом року, включно з усіма зборами, пов’язаними з кредитом. Деякі онлайн кредитори можуть спочатку пропонувати низькі відсоткові ставки, але мати більш високі авансові або щомісячні збори, які можуть істотно збільшити загальну вартість позики грошей у довгостроковій перспективі;
 • Умови погашення відносяться до того, скільки часу Вам буде потрібно, щоб погасити кредит, в той час як гнучкість погашення може включати такі речі, як знижки дострокового погашення або додаткові варіанти оплати;
 • Зручні онлайн функції можуть містити такі речі, як автоматична платіжна система або інші інструменти, що допомагають більш ефективно управляти платежами;
 • Обслуговування клієнтів також важливе, оцініть, наскільки легко отримати підтримку від call-центу, якщо виникнуть проблеми з погашенням боргу;
 • Завжди читайте дрібний шрифт, перш ніж підписуватися на будь-який договір на кредитний продукт, щоб Ви знали про будь-які приховані витрати або зобов’язання, які можуть вплинути на ваші фінанси в майбутньому;
 • Нарешті, при порівнянні онлайн кредитів, також важливо читати відгуки інших клієнтів, які використовували цього конкретного кредитора, щоб отримати уявлення про їхній досвід роботи з ними. Розуміння того, що люди говорять про свій досвід, може допомогти вам прийняти обґрунтоване рішення про те, який кредитор найкраще відповідає вашим потребам;
 • Зверніть увагу на такі деталі, як штрафи за дострокове погашення або правила оплати за прострочення платежу, щоб надалі у вас не було сюрпризів або непередбачених витрат.

Порівняння онлайн кредитів від декількох кредиторів не тільки розумно, а й необхідно для того, щоб знайти найкращі умови кредитування, вигідні акції та спеціальні пропозиції, що відповідає вашим потребам і бюджету. Такий процес, вимагає часу і особливої уваги, але в кінцевому підсумку може заощадити вам гроші в довгостроковій перспективі.

Вимоги МФО до позичальників:

 • Бути громадянином України або мати посвідку на проживання;
 • Інші вимоги можуть включати наявність застави та хорошу кредитну історію;
 • Максимальна сума кредиту становить 30 000 гривень, мінімальна 5 000 гривень;
 • Особи, які офіційно не працевлаштовані також можуть отримати кредит;
 • На отримання кредиту мають право особи віком 18 років і старше, які мають українське громадянство.

Документи для онлайн оформлення кредиту:

 • Посвідчення особи (паспорт);
 • Індифікаційний код.
 • Іноді: довідка про доходи, довідка про підтвердження місця проживання.

Для оформлення кредиту онлайн Вам так само знадобиться:

 • Картка українського банку, бажано оформлена на одержувача позики;
 • Номер мобільного телефону або E-mail для зв’язку.

Умови кредитування в МФО України

Розглядаючи пропозиції українських фінансових організацій, клієнт може бути впевнений, що його кредитна історія не завжди є єдиним вирішальним фактором. Навіть деякі популярні МФО, які вже довго на ринку кредитування і мають велику базу, можуть видавати онлайн кредити на картку людям з поганою кредитною історією. Головне, щоб не було великих непогашених боргів. Проте вік часто є перешкодою, оскільки багато організацій МФО встановлюють обмеження на отримання кредиту в 65, 70 або 75 років.

У деяких МФО, під час подання заяви, навіть проста помилка може призвести до відхилення заявки. На жаль, більшість кредиторів не пояснюють, чому ваш запит було відхилено. Якщо вам відмовили через помилку у формі заявки, не хвилюйтеся – це не назавжди і часто просто потребує часу перед повторним надсиланням. Більшість кредиторів дадуть рекомендації щодо того, як скоро вони приймуть від вас ще одну заявку після відхилення попередньої, якщо Ви звернетеся до підтримки компанії.

З клієнтів можуть стягуватися додаткові збори, такі як збори за видачу позики, збори за прострочення платежу або коригування відсоткової ставки, якщо вони не дотримуються термінів погашення, встановлених кредитором.

Важливе обмеження оформлення мікропозики онлайн під час воєнного стану – у МФО діють обмеження для мешканців прифронтових областей і районів. Більшість мікрофінансових організацій не схвалять кредит жителів Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської областей. У деяких компаній до списку прифронтових областей також входять Чернігівська, Сумська, Дніпропетровська та Одеська області.

Поради ExpoBank при використанні онлайн кредитів

Всі кредити онлайн на карту слід брати з обережністю, щоб не перевантажувати себе фінансово. Щоб захистити довгострокову фінансову стабільність позичальників, кредитори зазвичай рекомендують їм не брати в борг понад 30% своїх доходів щомісяця. Перевищення цього порогу може призвести до серйозних труднощів для позичальника, змушуючи його різко скоротити особисті витрати і взяти на себе зобов’язання погашати кредити протягом тривалого періоду часу. Важливо врахувати, що ви дійсно можете виконати вимоги контракту, перш ніж брати онлайн кредит на карту!

Для тих, хто відчуває фінансові труднощі або потребує швидких коштів, онлайн кредит на карту є привабливим варіантом. Він пропонує менші суми на більш короткі терміни, ніж традиційні банківські кредити, що ідеально підходить для людей без кредитної історії або з поганою кредитною історією. Мікропозики дають можливість швидко та ефективно вирішувати термінові питання, коли інші варіанти кредитування можуть бути недоступні.

Вибір МФО може виявитися непростим завданням. Проте ви завжди маєте переконатися, що компанія внесена до реєстру офіційних МФО, і має ліцензію Національного банку України, щоб переконатися, що вони законні, а не просто видають себе за законних кредиторів. Щоб взяти кредит онлайн важливо ретельно проаналізувати договір з мікрофінансовою компанією. Переконайтеся, що всі умови і ставки вашої позики зрозумілі і Ви можете своєчасно виконати свої зобов’язання. Двічі перевірте, чи є якісь приховані платежі або переплати, щоб повністю зрозуміти, на що ви підписуєтеся.

Коли справа доходить до гарантії Вашої фінансової стабільності, важливо віддавати перевагу компанії з найбільш повним спектром послуг. Пролонгація та реструктуризація, допоможуть вам не збитися зі шляху в надзвичайній ситуації – доступ до цих варіантів може мати вирішальне значення для досягнення безпеки.

Зіткнувшись з труднощами при оплаті онлайн кредиту, важливо проявити ініціативу у вирішенні проблеми. Зв’яжіться безпосередньо зі своїм кредитором і повідомте йому про цю обставину – подумайте про те, щоб запросити план пролонгації або варіанти реструктуризації. Такі негайні дії можуть запобігти простроченим платежам, допомагаючи керувати складними графіками погашення.

Реструктуруючи свій договір, позичальники можуть продовжити термін кредиту і зменшити його суму. Ця послуга дозволяє їм погасити будь-які відсотки, накопичені за час використання, що дає їм більший контроль над тим, як вони керують погашенням. Продовження договору надає позичальнику можливість продовжити термін кредиту, погасивши при цьому непогашені відсотки. Це розумний спосіб управляти боргом, не забуваючи про важливі платежі!

Як розрахувати відсотки за онлайн кредитами?

Подача заяви в МФО вперше може надати цікаві фінансові можливості. Взяти кредит онлайн на картку в 2500 грн на 10 днів за привабливою ставкою 0,1% на день може бути вельми вигідно. Ефективна ставка (APR) в такому випадку складе 3,65%. Але така ставка зберігатиметься тільки в разі дотримання термінів погашення і своєчасної виплати. Погашення через десять днів приносить загальну суму повернення 2 525 грн – сюди входить і основний борг, і нараховані відсотки!

Якщо Ви хочете повторно взяти кредит на картку в певному МФО, потрібно враховувати, що відсоткові ставки тепер будуть у межах від 0,4% до 2% на день залежно від вашої ситуації. Якщо взяти кредит на карту в 2500 грн на 10 днів під 1,7% на день, то ви отримуєте 620,5% річних. Тобто, коли прийде час повертати цю суму плюс нараховані відсотки, ви платитимете 2925 гривень (425 гривень додатково).

Правове регулювання

Мікрофінансові організації в Україні управляються і регулюються Національним банком, стандарти дотримання яких забезпечуються цивільним законодавством. Всі МФО повинні мати спеціальну ліцензію, видану Національною комісією, і бути зареєстровані як на сайті Міністерства юстиції, так і на сайті Національного банку для забезпечення повної прозорості. Споживачі залишаються захищеними від будь-якої потенційної шкоди за допомогою суворих законів про захист прав споживачів.

Що буде якщо не платити кредит онлайн?

Несплата кредиту в Україні може призвести до кількох наслідків:
По-перше, це вплине на ваш кредитний рейтинг і може призвести до того, що ви не зможете отримати доступ до додаткових кредитів у майбутньому;
По-друге, борг продовжуватиме накопичувати відсотки і збори доти, доки його не буде погашено, що може значно збільшити загальну суму боргу. Також ви можете бути піддані цивільно-правовим санкціям, таким як штрафи або інші заходи, якщо це необхідно правоохоронними органами або судами. Всі ці фактори роблять невиплату онлайн кредиту надзвичайно серйозною проблемою, яку слід уникати за всяку ціну.

Якщо не платити кредит в Україні, наслідки можуть бути важкими. Залежно від договору та умов кредиту з вас можуть стягуватися:

 • пені за прострочення платежу;
 • додаткові відсотки;
 • конфіскація застави.

Після неповернення кредиту мікрофінансові організації застосовують штрафи в розмірі від 1 до 3% від загальної суми. Якщо це не принесе результатів, до вас можуть бути відправлені колектори, щоб повернути борг – часто протягом семи днів після пропущеного платежу. У разі невдачі і тут кредитори зберігають за собою право подати до суду на позичальників.

Найчастіше, судові розгляди, як правило, розглядаються без залучення сторін на користь позивача. Після довгого ігнорування, кредитори беруть під свій контроль і повертають те, що їм належить, за допомогою судових постанов, які дозволяють їм конфіскувати активи у позичальника.

Не чекайте, поки ваш борг перетвориться на велику проблему – дійте відразу. Зв’яжіться з представниками фінансової установи якомога швидше і переконайтеся, що вони знають про проблему з платежами. Обом сторонам буде вигідно, якщо ви придумаєте відповідні заходи, як-от реструктуризація або подовження термінів оплати – це може навіть призвести до зниження щомісячної плати.

Контактна інформація фінансових партнерів сайту expobank.com.ua

Адреса: м. Київ, ул. В. Чорновола, 12

Email: info@miloan.ua

Тел: 38 (044) 337 36 67

Графік: з 8:00 до 20:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: №2843 від 10.11.2016

Адреса: Україна 01024, м. Київ, вул. Басейна, буд. 6

Email: help@ccloan.com.ua

Тел: 0 800 75 0027

Ліц. Нацкомфінпослуг: №737 від 14.04.2016

Адреса: 03083, м. Київ, проспект Науки, буд. 50

Тел: (044) 364-06-46

Ліц. Нацкомфінпослуг: №3154 від 11.07.2017

Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 407

Email: info@creditkasa.com.ua

Тел: 044 333 52 22, 067 373 37 57, 099 373 37 57, 063 373 37 57

Графік: Пн-Пт: 8:00 — 20:00, Сб-Вс: 10:00 — 20:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: №2401 від 08.06.2017

Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги 90-А

Email: info@creditplus.ua

Тел: 0 800 330 263

Графік: Пн-Пт: 8:00 — 23:00, Сб-Вс: 9:00 — 21:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: №2843 від 10.11.2016

Адреса: 54029, Миколаївська обл., м. Миколаїв , вул. Пушкінська, 28, каб.7

Email: zayavka@limefin.com

Тел: 0 800 202 404

Графік: Пн- Вс : 8:00 — 20:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: №1188 від 11.04.2019

Адреса: 01015, м. Київ, вул. Лейпцигська, 15-Б, 1 поверх

Email: support@moneyveo.ua

Тел: 0 800 21 93 93

Графік: цілодобово 24/7

Ліц. Нацкомфінпослуг: №105 від 21.03.2013

Адреса:м. Київ, Дніпровська набережна,25

Email: info@credit7.ua

Тел: 0 800 33 07 33

Графік: Пн-Нд: 8:00 — 22:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

Адреса: вул. Кловський спуск, б. 7, офіс 49/2 Київ, Київская область, 01021

Telegram: https://t.me/CashberryMC

Тел: +380442802817

Графік: Пн-Пт: 08:00 - 20:00, Сб-Вс: 09:00 - 18:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 1680 від 16.05.2017

Адреса: вул. Саксаганського 133-А Київ, Київская область, 01032

Email: info@sgroshi.com

Тел: +30800501020

Графік: Пн-Пт: 08:00 - 20:00, Сб-Вс: 10:00 - 19:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

Адреса: вул. Казимира Малевича, д. 87, Київ, Київская область, 03150

Email: info@money4you.com.ua

Тел: +380442239344

Графік: Пн-Пт: 09:00-20:00, Сб-Вс: 10:00-20:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 947 від 28.05.2019

Адреса: площадь Арсенальна, б. 1-Б, Київ, Київская область, 01010

Email: support@mycredit.ua

Тел: +30800214111

Графік: Ежедневно з 9-00 до 18-00 (кроме выходных и праздничных дней)

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 163 від 26.01.2017

Адреса: вул. КЛОВСЬКИЙ СПУСК, 7А, Київ, Київская область, 01021

Email: info@e-cash.com.ua

Тел: +380443378833

Графік: Пн.-Пт. з 08:00 до 22:00, Сб.-Вс. з 09:00 до 22:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 953 від 02.11.2017

Адреса: вул. Січових Стрільців, 92, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Email: info@e-groshi.com

Тел: +30800300330

Графік: Пн - ВС: 24/7

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 224 від 13.02.2018

Адреса: вул. Кловский спуск, 7а, Київ, Київская область, 01021

Email: info@globalcredit.ua

Тел: +380444662888

Графік: цілодобово

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 163 від 26.01.2017

Адреса: бульвар Вацлава Гавела, б. 4, офіс 520 Київ, Київская область, 03124

Telegram https://t.me/monetkaua_bot

Тел: +380987606868

Графік: пн - пт: 9:00 - 21:00, сб - нд: 10:00 - 17:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 2634 від 15.06.2017

Адреса: вул. Красноармійська, б. 129 Київ, Київская область, 03150

Email: info@creditlite.com.ua

Тел: +30800307373

Графік: з 9:00 до 20:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 3948 від 03.10.2017

Адреса: вул. Гімназична, д. 21 , Одеса, Одеська область, 65012

Facebook https://www.facebook.com/www.kf.ua

Тел: +30800300088

Графік: цілодобово

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 691 від 03.05.2018

Адреса: 04071, м. Київ, Подольський район, вул. Ярославська, буд. 5/2 В

Email: support@cly.com.ua

Тел: +380 67 530 25 07

Графік: цілодобово

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 1449 від 06.08.2018

Адреса: Соборний район, вул. Стартова, буд. 9-а, 2-поверх., Дніпро, Дніпропетровська область, 49041

Email: admin@alexcredit.com.ua

Тел: +380957458195

Графік: Пн-Пт: 08.00-20.00, Сб-Нд: 10.00-20.00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 3549 від 17.08.2017

Адреса: вул. Почайнинська 23 Київ, Київская область, 04070

Email: support@sos-credit.com.ua

Тел: +30800211767

Графік: Пн-Пт: з 8:00 до 21:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 163 від 26.01.2017

Адреса: 03057, v. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, приміщення А6-03

Email: ceo@forzacredit.com.ua

Тел: 0800300770

Графік: цілодобово

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 559 від 13.04.2018

Адреса: 04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15

Email: сeo@forza24.com.ua

Тел: +30800305330

Графік: цілодобово

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 1009 від 27.03.2018

Адреса: 03150, м.Київ, вулиця Федорова Івана, 64/16 оф.311

Email: info@kachay.com.ua

Тел: +3(0 800) 312 727

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 13 від 28.12.2020

Адреса: Україна, 04071, місто Київ, вул. Хорива, 1А

Email: info@gofingo.ua

Тел: +38(044) 390 30 31

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 1042 від 07.06.2018

Адреса: 04071 Україна, місто Київ, вул. Ярославська, 6/p>

Email: info@zecredit.com.ua

Тел: 38(098)188-66-36

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 1107 від 03.10.2018

Адреса: Україна, 04071, місто Київ, вул. Нижній Вал 51

Email: info@eurogroshi.ua

Тел: (044)-390-39-69

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 177 від 21.07.2016

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

Email: info@sgroshi.com

Тел: (044) 498 10 20

Графік: Пн-Пт: з 8:00 до 21:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017