Обрано МФО : 0

Всі нові кредити з поганою історією

Оновлено: 24.05.2024
5 000
100 грн 25 000 грн
6
1 день 30 днів
Не вдалося підібрати МФО за заданими параметрами.

Перший кредит

до 10 000 грн

під 1,99% в день

Повторний кредит

до 15 000 грн

під 1,99% в день

Акція "Весняний вайб - Подарунки всім!"

Перший кредит

до 20 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 30 000 грн

під 2% в день

Вигравай круті весняні подарунки у Швидко Гроші
85%

Перший кредит

до 40 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 40 000 грн

під 2,2% в день

Схвалення

85%
Кредит в Starfin
87%

Перший кредит

до 15 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 20 000 грн

під 2,5% в день

Схвалення

87%
Перший кредит від 0,01%
85%

Перший кредит

до 20 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 20 000 грн

під 2,2% в день

Схвалення

85%
Акція "Гроші від Є Гроші - 1 000 000 грн на мрію!"
87%

Перший кредит

до 3 000 грн

під 1% в день

Повторний кредит

до 3 000 грн

під 1% в день

Схвалення

87%

Перший кредит

до 15 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 23 000 грн

під 1,25% в день

Час весни в Мілоан
Манивео кредит

Перший кредит

до 15 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 25 000 грн

під 2,1% в день

Залучайте друзів до сервісу Moneyveo та отримуйте по 400 грн за кожного!
87%

Перший кредит

до 20 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 20 000 грн

під 2,5% в день

Схвалення

87%
Отримати кредит - просто, швидко, зручно. Від 0,1% на день до 30 днів!
87%

Перший кредит

до 25 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 23 000 грн

під 1,5% в день

Схвалення

87%

Перший кредит

до 5 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 5 000 грн

під 1,99% в день

Перший кредит до 5 000 грн під 0,01% на день

Перший кредит

до 20 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 20 000 грн

під 3% в день

Позики на карту всюди, де є інтернет )

Перший кредит

до 23 000 грн

під 0,01% в день

Повторний кредит

до 23 000 грн

під 2,25% в день

Бажані суми на довгий термін!

Розрахувати кредит

Умови займу

 • Сума кредиту: --
 • Відсоток за використання: --
 • До сплати: --
 • Дата погашення: --

*Цей віджет не є кредитним калькулятором щодо постанови правління НБУ від 05.10.2021 р. №100. Повну та остаточну інформацію про умови кредитування дивіться на сайті МФО та в договорі.

Взяти кредит онлайн з дуже поганою кредитною історією 24/7 у воєнний час може виявитися не аби яким завданням, тому ми зібрали та щоденно оновлюємо список мікрофінансових компаній України, які дадуть Вам змогу взяти кредит з поганою кредитною історією.

Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово

Мікрофінансові компанії звертають особливу увагу на систематичність утворення заборгованостей. Якщо ви допустили разовий прорахунок і швидко розрахувалися з МФО, ваша кредитна історія не постраждає, проте якщо Ви постійно порушуєте дедлайн виплат по кредиту, то такий клієнт вважається неблагонадійним.

Зміст

 1. Прострочення, на які МФО дивляться “крізь пальці»
 2. Як отримати кредит з поганою кредитною історією та простроченням
 3. Що робити, якщо Ваша кредитна історія зіпсована
 4. В яку МФО звернутися позичальникові з поганою КІ
 5. Як поліпшити кредитну історію за допомогою МФО
 6. 5 способів закрити прострочення по-розумному

Прострочення, на які МФО дивляться “крізь пальці»

Ставлення МФО до позичальників залежить від того, які саме прострочення ті допускають:

 1. Технічне прострочення. Пояснюються тривалим переказом коштів, характерним при перерахуванні на банківський рахунок. Гроші можуть йти до 5 робочих днів. Штрафні санкції в цьому випадку можна оскаржити та оформити мікропозику з простроченнями в цій же МФО. Мікрофінансові компаниії зазвичай закривають прострочення після надання чека/квитанції про своєчасну оплату.
 2. Ситуаційне прострочення. Пов’язане з форс-мажорами: втратою роботи, отриманням серйозної травми, діями зловмисників, стихійними лихами. Якщо така ситуація сталася з клієнтом один раз, він надав підтверджуючі документи, запросив реструктуризацію і в підсумку все-таки сплатив борг — надалі проблем з отриманням кредиту не буде.
 3. Незначне прострочення.  До них відносяться прострочення, чий термін не перевищує 15 днів, в тому числі технічні. До короткочасних заборгованостей МФО ставляться з розумінням, оскільки їх основна причина-затримка зарплати.
 4. Довгострокове прострочення.  Від 15 днів і більше. Через 90 днів борги переводяться в проблемні, а клієнт – в “чорний список”.

Як отримати кредит з поганою кредитною історією

Дані про прострочення передаються в бюро Кредитних Історій з періодичністю в 7-10 днів, тому ймовірність взяти кредит з дуже поганою кредитною історією та великими просрочками на 11-й і наступні дні знижується. Якщо на момент формування загального файлу у вас утворилася заборгованість, інформація про неї буде записана в ваше особисте фінансове досьє, до якого мають доступ інші МФО.

Особливості оформлення заявки на кредити онлайн з відкритими простроченнями:

 • Подача заяви в іншу МФО (компанія, якій ви заборгували, нову позику вам не видасть);
 • Максимально можливий відсоток, прийнятий в МФО – може складати до 3% на добу;
 • Обмежений ліміт – до 5000 гривень;
 • Особисте спілкування з потенційним позичальником – виклик в офіс або розмова телефоном;
 • Автоматична скорингова система, яка виносить попереднє рішення по заявці, враховує відомості про заборгованість і знижує кредитний рейтинг заявника. Однак якщо всі інші факти говорять на користь клієнта — вік, місце роботи, величина доходу — ймовірність схвалення мікропозики з поганою історією і простроченнями досить висока.

Що робити, якщо Ваша кредитна історія зіпсована

Служба безпеки будь-якої фінансової організації ретельно перевіряє платоспроможність позичальників. Якщо за отриманням позики звертається клієнт з поганою кредитною історією в банк, йому однозначно відмовлять.

Мікрокредитні компанії готові піти на ризик та видати гроші в кредит без перевірки кредитної історії. На жаль, умови за такими позиками менш вигідні, але зате шанси отримати гроші значно зростають. Для зниження ризику і перевірки доброчесності потенційного позичальника скорочуються терміни кредитування (до 5-10 днів) і сума кредиту (не більше 5000 грн). Гроші видаються під високий відсоток (від 0,9% в день), відсутня можливість дострокового погашення, пролонгація договору на новий термін мінімальна – до 7 днів.

Вчасно повернувши гроші перший раз, ви можете підвищити рівень довіри до вас з боку МФО. Наступний кредит дадуть під менший відсоток. Кредитний ліміт також буде підвищений, як і термін користування грошима. Чим більше мікропозик ви візьмете на банківську карту, жодного разу не порушивши умов договору, тим швидше ви відновите свою репутацію порядного позичальника.

Чому МФО не вітають дострокове погашення?

Найчастіше шахраї оформляють безвідсоткову позику від 5 до 10 тисяч гривень. Після передчасного погашення аферисти заповнюють заявку на суму більше і після отримання грошей пропадають. Поширена схема болісно вдарила по процентних ставках реальних позичальників, але така обережність дозволяє МФО знизити ризики.

Взяти мікрозайм людям з поганою кредитною історією і відкритими простроченнями непросто, але при відправленні заявки відразу в 5-7 компаній, ймовірність отримання зростає у два рази.

Список МФО України онлайн на картку без перевірки кредитної історії

Онлайн кредити з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово можна взяти в МФО, де ви вже раніше брали позику і не допустили жодного прострочення. Уважно вивчіть каталог і виберіть продукти від МФО, спеціально розроблені для виправлення низького кредитного рейтингу та усунення прострочень. Заявки по таких продуктах аналізує автоматична система скорингу і схвалює протягом однієї-трьох хвилин без відмови.

Вимоги до позичальників з дуже поганою історією

Умови отримання мікропозики для клієнтів з негативною кредитною історією нічим не відрізняються від звичайних. Отримати гроші можуть громадяни України, які досягли 18-річного віку і мають банківську картку та вихід в інтернет. Обов’язково надання особистого паспорта.

Як поліпшити кредитну історію за допомогою МФО

У МФО добре розуміють, що за отриманням кредиту найчастіше звертаються люди з неідеальною КІ. Тому для таких позичальників розроблені програми, що впливають на кредитний рейтинг. Ви можете отримати кредит з дуже поганою кредитною історією на загальних підставах і поліпшити репутацію в БКІ за рахунок погашених вчасно мікрокредитів.

Ризики позичальника при простроченні по мікрокредиту

Продумайте схему повернення простроченого та нового кредита, не погіршуйте ситуацію. МФО використовують всі можливі методи досудового впливу на недобросовісних позичальників, причому тиск буде посилюватися.

У день утворення заборгованості ви отримаєте дзвінок, смс-повідомлення або лист на email про виникнення проблеми. Якомога швидше зв’яжіться зі співробітниками МФО за телефоном гарячої лінії, поясніть причину затримки та дізнайтеся, як закрити борг без великої переплати.

Якщо боржник брав кредит з поточним простроченням по акції, наприклад зі знижкою на відсотки, або повністю безплатно (під 0%), він втрачає всі преференції. Борг буде перерахований під стандартну процентну ставку з дати отримання грошових коштів.

Перші 7-15 днів МФО досить лояльно ставляться до клієнтів, які забули або не змогли переказати гроші через фінансові труднощі. Одні МФО нараховують пені з першого дня прострочення, інші – з 10-го або навіть з 15-го, зате відразу на весь минулий період.

Через два тижні з моменту настання заборгованості дзвінки стають все більш наполегливими. Співробітники відділу стягнення зв’язуються з контактними особами клієнта (родичами, роботодавцем, колегами), впливають на боржника через соцмережі. Борги позичальників продаються колекторам через 2-3 місяці.

Позичальники, які не виплатили борг через 60-90 днів після встановленої дати, потрапляють в чорний список МФО. Імовірність взяти кредит з простроченнями і поганою кредитною історією наближається до нуля. Шанс може з’явитися тільки через кілька років за умови, що МФО переглянуть стоп-фактори, а клієнт доведе свою надійність (хорошим місцем працевлаштування, високим доходом, відсутністю невиплачених кредитів).

Коли всі досудові методи по стягненню боргу випробувані, МФО або колекторська компанія, яка викупила борг, подає позов до суду.

5 способів закрити прострочення по-розумному

 1. Оформити пролонгацію. Робіть це вчасно — краще до настання дати виконання договору. Деякі МФО дозволяють продовжити договір протягом перших кількох днів заборгованості без накладення штрафів. Продовження можна оформляти кілька разів, в окремих компаніях — необмежено.
 2. Реструктуризувати заборгованість. Якщо продовжити договір не вийшло, а МФО загрожує подати до суду, постарайтеся домовитися про реструктуризацію боргу — розбивку платежу, зменшення або списання відсотків. Компанії охочіше йдуть на реструктуризацію, якщо ви можете документально підтвердити причину виникнення фінансових труднощів: показати лікарняний лист, трудову книжку із записом про звільнення, свідоцтво про народження дитини.
 3. Звернутися до кредитного брокера. Погасити кредит з відкритими простроченнями терміново сьогодні за допомогою кредитного брокера.
 4. Дочекатися суду та отримати виконавчий лист. Максимальне утримання – 70% від заробітної плати. Точний ліміт встановлюється судом. Гроші будуть утримувати до тих пір, поки ви не погасите весь борг, включаючи відсотки, штрафи та пені.
 5. Визнати себе банкрутом. Найдорожчий спосіб, який має на увазі витрати в розмірі 100000-150000 гривень. Вони йдуть на оплату держмита, послуг арбітражного керуючого, публікації в ЗМІ, на інші витрати. Це крайній захід, реалізація якої можлива тільки при дуже великих  боргах. Якщо у вас є цінне майно, воно буде розпродано за низькою ціною для задоволення вимог кредиторів.

Сплачуйте позики вчасно, мінімізуйте відсоток прострочень, і у вас завжди буде можливість швидко отримати потрібну суму грошей в будь-якому МФО.

Люди часто шукають:

Контактна інформація фінансових партнерів сайту expobank.com.ua

Адреса: м. Київ, ул. В. Чорновола, 12

Email: info@miloan.ua

Тел: 38 (044) 337 36 67

Графік: з 8:00 до 20:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: №2843 від 10.11.2016

Адреса: Україна 01024, м. Київ, вул. Басейна, буд. 6

Email: help@ccloan.com.ua

Тел: 0 800 75 0027

Ліц. Нацкомфінпослуг: №737 від 14.04.2016

Адреса: 03083, м. Київ, проспект Науки, буд. 50

Тел: (044) 364-06-46

Ліц. Нацкомфінпослуг: №3154 від 11.07.2017

Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 407

Email: info@creditkasa.com.ua

Тел: 044 333 52 22, 067 373 37 57, 099 373 37 57, 063 373 37 57

Графік: Пн-Пт: 8:00 — 20:00, Сб-Вс: 10:00 — 20:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: №2401 від 08.06.2017

Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги 90-А

Email: info@creditplus.ua

Тел: 0 800 330 263

Графік: Пн-Пт: 8:00 — 23:00, Сб-Вс: 9:00 — 21:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: №2843 від 10.11.2016

Адреса: 54029, Миколаївська обл., м. Миколаїв , вул. Пушкінська, 28, каб.7

Email: zayavka@limefin.com

Тел: 0 800 202 404

Графік: Пн- Вс : 8:00 — 20:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: №1188 від 11.04.2019

Адреса: 01015, м. Київ, вул. Лейпцигська, 15-Б, 1 поверх

Email: support@moneyveo.ua

Тел: 0 800 21 93 93

Графік: цілодобово 24/7

Ліц. Нацкомфінпослуг: №105 від 21.03.2013

Адреса:м. Київ, Дніпровська набережна,25

Email: info@credit7.ua

Тел: 0 800 33 07 33

Графік: Пн-Нд: 8:00 — 22:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

Адреса: вул. Кловський спуск, б. 7, офіс 49/2 Київ, Київская область, 01021

Telegram: https://t.me/CashberryMC

Тел: +380442802817

Графік: Пн-Пт: 08:00 - 20:00, Сб-Вс: 09:00 - 18:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 1680 від 16.05.2017

Адреса: вул. Саксаганського 133-А Київ, Київская область, 01032

Email: info@sgroshi.com

Тел: +30800501020

Графік: Пн-Пт: 08:00 - 20:00, Сб-Вс: 10:00 - 19:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

Адреса: вул. Казимира Малевича, д. 87, Київ, Київская область, 03150

Email: info@money4you.com.ua

Тел: +380442239344

Графік: Пн-Пт: 09:00-20:00, Сб-Вс: 10:00-20:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 947 від 28.05.2019

Адреса: площадь Арсенальна, б. 1-Б, Київ, Київская область, 01010

Email: support@mycredit.ua

Тел: +30800214111

Графік: Ежедневно з 9-00 до 18-00 (кроме выходных и праздничных дней)

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 163 від 26.01.2017

Адреса: вул. КЛОВСЬКИЙ СПУСК, 7А, Київ, Київская область, 01021

Email: info@e-cash.com.ua

Тел: +380443378833

Графік: Пн.-Пт. з 08:00 до 22:00, Сб.-Вс. з 09:00 до 22:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 953 від 02.11.2017

Адреса: вул. Січових Стрільців, 92, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Email: info@e-groshi.com

Тел: +30800300330

Графік: Пн - ВС: 24/7

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 224 від 13.02.2018

Адреса: вул. Кловский спуск, 7а, Київ, Київская область, 01021

Email: info@globalcredit.ua

Тел: +380444662888

Графік: цілодобово

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 163 від 26.01.2017

Адреса: бульвар Вацлава Гавела, б. 4, офіс 520 Київ, Київская область, 03124

Telegram https://t.me/monetkaua_bot

Тел: +380987606868

Графік: пн - пт: 9:00 - 21:00, сб - нд: 10:00 - 17:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 2634 від 15.06.2017

Адреса: вул. Красноармійська, б. 129 Київ, Київская область, 03150

Email: info@creditlite.com.ua

Тел: +30800307373

Графік: з 9:00 до 20:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 3948 від 03.10.2017

Адреса: вул. Гімназична, д. 21 , Одеса, Одеська область, 65012

Facebook https://www.facebook.com/www.kf.ua

Тел: +30800300088

Графік: цілодобово

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 691 від 03.05.2018

Адреса: 04071, м. Київ, Подольський район, вул. Ярославська, буд. 5/2 В

Email: support@cly.com.ua

Тел: +380 67 530 25 07

Графік: цілодобово

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 1449 від 06.08.2018

Адреса: Соборний район, вул. Стартова, буд. 9-а, 2-поверх., Дніпро, Дніпропетровська область, 49041

Email: admin@alexcredit.com.ua

Тел: +380957458195

Графік: Пн-Пт: 08.00-20.00, Сб-Нд: 10.00-20.00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 3549 від 17.08.2017

Адреса: вул. Почайнинська 23 Київ, Київская область, 04070

Email: support@sos-credit.com.ua

Тел: +30800211767

Графік: Пн-Пт: з 8:00 до 21:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 163 від 26.01.2017

Адреса: 03057, v. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, приміщення А6-03

Email: ceo@forzacredit.com.ua

Тел: 0800300770

Графік: цілодобово

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 559 від 13.04.2018

Адреса: 04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15

Email: сeo@forza24.com.ua

Тел: +30800305330

Графік: цілодобово

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 1009 від 27.03.2018

Адреса: 03150, м.Київ, вулиця Федорова Івана, 64/16 оф.311

Email: info@kachay.com.ua

Тел: +3(0 800) 312 727

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 13 від 28.12.2020

Адреса: Україна, 04071, місто Київ, вул. Хорива, 1А

Email: info@gofingo.ua

Тел: +38(044) 390 30 31

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 1042 від 07.06.2018

Адреса: 04071 Україна, місто Київ, вул. Ярославська, 6/p>

Email: info@zecredit.com.ua

Тел: 38(098)188-66-36

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 1107 від 03.10.2018

Адреса: Україна, 04071, місто Київ, вул. Нижній Вал 51

Email: info@eurogroshi.ua

Тел: (044)-390-39-69

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 177 від 21.07.2016

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

Email: info@sgroshi.com

Тел: (044) 498 10 20

Графік: Пн-Пт: з 8:00 до 21:00

Ліц. Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017