Про нас

Компанія “ExpoBank” – це український фінансовий портал, що спеціалізується на зборі та аналізі даних про фінансові продукти, які існують в Україні. Ми надаємо нашим користувачам незалежний рейтинг, який допомагає клієнтам порівнювати умови кредитування від різних мікрофінансових компаній і обирати найбільш підходящу пропозицію.

Наша команда фінансових експертів ретельно вивчає кожну компанію, включно з її умовами кредитування, репутацією, лояльністю до клієнтів, надійністю, технологічною оснащеністю, оцінкою ризиків і соціальною відповідальністю. Ми оцінюємо кожен аспект діяльності компанії та формуємо рейтинг на основі отриманих даних, щоб користувачам було легше зробити усвідомлений вибір.

Ми прагнемо зробити процес вибору кредиту простішим і зручнішим для наших користувачів. Наші рейтинги і докладні огляди допоможуть клієнтам вибрати найбільш вигідну і надійну пропозицію від мікрофінансових компаній в Україні.

Важливо!

Наш фінансовий портал має виключно інформаційно-довідковий характер. Ми не є кредитною установою, не надаємо кредити та не надаємо жодних фінансових послуг. Щоб оформити заявку на отримання мікропозики, Вам необхідно перейти на сайт вибраної мікрофінансової компанії, яка представлена в каталозі цього сайту, і там внести необхідні особисті та контактні дані.

Наші продукти: